TEMEL BİLGİSAYAR VE İLERİ BİLGİSAYAR TEKNİKLERİ EĞİTİMLERİ KATILIM VE SERTİFİKA DAĞITIM TÖRENİ

Üniversitemiz Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi’nce (BUYAMER) 2019 yılı Ekim ve Aralık Aylarında “Temel Bilgisayar Eğitimi” ve “İleri Bilgisayar Teknikleri” konulu eğitimler düzenlenmiştir. Eğitimlere katılan personele katılım ve sertifikalarının sunulması amacıyla BUYAMER tarafından 27 Aralık 2019 tarihinde Rektörlük Doktora Salonunda düzenlenen törene Üniversitemiz İç Denetim Birim Başkanlığı’nı temsilen İç Denetim Birim Başkanı Vekili Uğur DOĞAN ve İç Denetçi Hasan YILMAZ katılmıştır.

İç Denetim Birim Başkanlığımızdan eğitimlere katılan İç Denetim Birim Başkanı Ahmet ARSLAN, İç Denetçiler Uğur Doğan, Hasan YILMAZ, Cengiz KIZIL ve Büro personeli Serpil TUNÇBİLEK’in belgeleri BUYAMER Müdürü Prof. Dr. Sevinç GÜLSEÇEN tarafından verilmiştir.

                Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Mustafa ORAL ÖNCÜL, BUYAMER Müdürü Prof. Dr. Sevinç GÜLSEÇEN,in konuşmalarıyla devam etmiş, katılımcılara Katılım Belgeleri ile Sertifikalarının verilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son bulmuştur.